Andrzejki w Oceania Centrum

Spotkanie andrzejkowe w firmie “Oceania Centrum” było niezwykłą okazją do połączenia tradycji, kreatywności oraz zabawy dla dzieci. Sale zostały udekorowane w tematyce andrzejkowej z kolorowymi girlandami, lampionami i ozdobami w charakterystycznych kolorach i wzorach.

Na początku spotkania dzieci zostały zaproszone do wesołego tańca pod muzykę przygotowaną specjalnie na tę okazję. Przy dźwiękach świątecznych melodii, maluchy bawiły się, śmiejąc i tańcząc razem.

Główną częścią wydarzenia było wróżenie z fusów herbaty. Dzieci z zaciekawieniem patrzyły na filiżanki z fusami i starannie próbowały interpretować kształty oraz obrazki, które się w nich pojawiły. Wszyscy z wielką ciekawością oczekiwali na swoją “przyszłość”.

Po wróżbach dzieci miały okazję do zabaw z butami. Z uśmiechem na twarzach próbowały odgadnąć, do kogo należą poszczególne obuwie. Zabawa ta przynosiła wiele radości i śmiechu, gdy dzieci próbowały odnaleźć właściciela każdej pary butów.

Następnie, pod okiem doświadczonych animatorów, dzieci miały możliwość tworzenia andrzejkowych ozdób. Tworzyły lampiony i maski z kolorowego papieru, wstążek i brokatu, wyrażając swoją wyobraźnię i kreatywność.

Podczas trwania wydarzenia, specjalni goście, artyści lokalni lub eksperci od tradycji kulturowych, opowiadali dzieciom o znaczeniu andrzejkowych zwyczajów i tradycji w różnych kulturach, wzbogacając ich wiedzę na temat świątecznych obrzędów.

Spotkanie andrzejkowe w firmie “Oceania Centrum” było nie tylko okazją do wesołej zabawy, ale również połączeniem kultury, tradycji i edukacji. Dzieci opuszczały to wydarzenie pełne uśmiechu, radości oraz z własnoręcznie wykonanymi ozdobami, które miały symboliczne znaczenie i przypominały o tej wspaniałej zabawie.

Zacznij zajęcia już teraz