Angielski Weterani – Expert Level ( 15 -19  lat )

60 Minutes
Zaawansowany
0 lekcja
0 testów
0 kursantów

Nasza oferta skierowana jest zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Stosowana przez nas metoda komunikatywna to klucz do Twojego sukcesu – nauczysz się płynnie i swobodnie czytać i porozumiewać po angielsku, rozmowa z obcokrajowcem nie będzie dla Ciebie problemem.

Oferujemy Ci szereg urozmaiconych zajęć prowadzonych przez doświadczonych lektorów w miłej i przyjaznej atmosferze, aby umożliwić Ci łatwą i przyjemną naukę

Praca w małych grupach dostosowanych do wieku i umiejętności pozwoli Ci na osiągnięcie sukcesu i nawiązanie długotrwałej przyjaźni z językiem angielskim.

Prowadzimy również zajęcia indywidualne dostoswane do potrzeb osoby chcącej skutecznie i szybko nauczyć się języka angielskiego.

W zależności od wieku i poziomu znajomości języka, zajęcia odbywają się w ramach poniższego podziału:

Nowicjusze – Primary level (5-8 lat)

Wtajemniczeni – Advanced level (9-14 lat)

Weterani – Expert level (15-19 lat)

Dorośli -Adult level ( 19 > )

O przypisaniu do konkretnego poziomu decyduje wprowadzający test diagnostyczny, dzięki któremu zaczniemy wspólną pracę w odpowiednim stopniu zaawansowania.

Atrakcyjne materiały dydaktyczne i ciekawie podane treści i indywidualne podejście lektora rozwiną Twoje umiejętności pisania, czytania i porozumiewania się w języku angielskim. Zacznijmy naszą wspólną przygodę!

Przygotujemy kompleksowo dzieci do testów, sprawdzianów, egzaminów ósmoklasisty i matury.

Dążymy do tego, aby pokazać kursantom, że nauka języka obcego nie musi wiązać się ze stresem czy przykrym obowiązkiem. Dbamy, aby uczniowie czuli się w naszej szkole w pełni swobodnie i odkryli nową pasję, która stanie się przygodą na dłużej.