Awatar użytkownika

Coaching – bezpłatna 20 minutowa konsultacja

20 Minutes
Wszystkie poziomy
0 lekcja
0 testów
0 kursantów

Jeśli nadal masz wątpliwości i nie jesteś pewien, możesz skorzystać z bezpłatnej 20 minutowej konsultacji, w jej trakcie opowiesz mi o swoich trudnościach i wypracujemy jeden mały krok ku zmianie. Jest to niezobowiązujące spotkanie. Po nim zdecydujesz, czy chcesz kontynuować pracę ze mną. Jeżeli powiesz TAK, zaproponuję Ci indywidualny plan pracy, najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Coaching indywidualny w naszym wydaniu to cykl osobistych spotkań 1 na 1 klienta z coachem, pomagający klientowi w większym stopniu i w uporządkowany, szybszy i sprawniejszy sposób ustalić i realizować ważne cele, z wykorzystaniem pełni aktualnych możliwości.

Coaching skierowany jest do osób które poszukują nowych wyzwań, są u progu zmiany, lub chcą poromawiać jak poradzić sobie z stresem, pewnoscią siebie i emocjami, chcą zainicjować własny rozwój, lub otworzyć nowy rozdział w swoim życiu.

Dzięki skupieniu się w procesie coachingu Klient lepiej poznaje siebie i dzieki wspólnej pracy możemy podjąć działania i urumomić procesy mobilizujące do działania i tworzeniu rozwiązań służacych rozwojowi, lub też poradzeniu sobie z konretnymi problemami i wyzwaniami.

 Pomaga w pełni wykorzystać możliwości i mocne strony klienta.

Jak przebiega coaching indywidualny?


To w dużej mierze zależy od rodzaju wyzwań z którymi przychodzi do nas  Klient.