Awatar użytkownika

Spotkanie rozpoznawcze tzw. sesja zerowa

60 minut
Wszystkie poziomy
0 lekcja
0 testów
0 kursantów

Spotkanie rozpoznawcze tzw. sesja zerowa, w której spotykamy się po raz pierwszy, poznajemy się, Na tym etapie dyrektywność coacha jest nieco większa. Tłumaczymy Klientowi, jak wygląda praca coachingowa, jaka jest rola Klienta i jaka jest rola coacha. Spotkanie służy przede wszystkim wzajemnemu poznaniu i określenu drogi którą chemy podążać. Podczas tej sesji zdobedziesz cenną wiedzę o mechanizmach które warunkują określony sposób myślenia, oraz poznasz sposoby pracy które pomogą Ci w osiągnięciu celu.

Coaching indywidualny w naszym wydaniu to cykl osobistych spotkań 1 na 1 klienta z coachem, pomagający klientowi w większym stopniu i w uporządkowany, szybszy i sprawniejszy sposób ustalić i realizować ważne cele, z wykorzystaniem pełni aktualnych możliwości.

Coaching skierowany jest do osób które poszukują nowych wyzwań, są u progu zmiany, lub chcą poromawiać jak poradzić sobie z stresem, pewnoscią siebie i emocjami, chcą zainicjować własny rozwój, lub otworzyć nowy rozdział w swoim życiu.

Dzięki skupieniu się w procesie coachingu Klient lepiej poznaje siebie i dzieki wspólnej pracy możemy podjąć działania i urumomić procesy mobilizujące do działania i tworzeniu rozwiązań służacych rozwojowi, lub też poradzeniu sobie z konretnymi problemami i wyzwaniami.

 Pomaga w pełni wykorzystać możliwości i mocne strony klienta.

Jak przebiega coaching indywidualny?


To w dużej mierze zależy od rodzaju wyzwań z którymi przychodzi do nas  Klient.