Awatar użytkownika

Indywidualna sesja

60 minut
Wszystkie poziomy
0 lekcja
0 testów
0 kursantów

Coaching jest procesem który ma wspierać osiąganie celów Klienta. Czasmi Klient przychodzi z konkretnym wyzwaniem i Coach pomaga mu przekuć to wyzwanie na cel.

Cel ma być sformułowany tak żeby był dla Klienta ekscytujący, i motywujący, ale też powinien zawierać w sobie jasne kryteria sukcesu, dzięki którym Klient w każdej chwili będzie mógł określić czy już cel osiągnął, czy też nie. Możesz zakończyć proces coachingowy w dowolnym momencie, bez żadnej presji. Wszystko zależy od Ciebie.

Coaching indywidualny w naszym wydaniu to cykl osobistych spotkań 1 na 1 klienta z coachem, pomagający klientowi w większym stopniu i w uporządkowany, szybszy i sprawniejszy sposób ustalić i realizować ważne cele, z wykorzystaniem pełni aktualnych możliwości.

Coaching skierowany jest do osób które poszukują nowych wyzwań, są u progu zmiany, lub chcą poromawiać jak poradzić sobie z stresem, pewnoscią siebie i emocjami, chcą zainicjować własny rozwój, lub otworzyć nowy rozdział w swoim życiu.

Dzięki skupieniu się w procesie coachingu Klient lepiej poznaje siebie i dzięki wspólnej pracy możemy podjąć działania i uruchomić procesy mobilizujące do działania i tworzeniu rozwiązań służących rozwojowi, lub też poradzeniu sobie z konkretnymi problemami i wyzwaniami.

 Pomaga w pełni wykorzystać możliwości i mocne strony klienta.

Jak przebiega coaching indywidualny?


To w dużej mierze zależy od rodzaju wyzwań z którymi przychodzi do nas  Klient.