Awatar użytkownika

Pięć sesji Coaching

5 Days
Wszystkie poziomy
0 lekcja
0 testów
0 kursantów

Korzystając z narzędzi dostarczonych przez Coacha, Klient opracowuje kolejne kroki i – na tym polega sedno procesu- działa. Coach dba o to by Klient wyciągał wnioski i coraz lepiej poznawał siebie i swoje możliwości. Zdarza się że w miarę jak rośnie samoświadomość Klienta, zmieniają się też jego cele, i to naturalne zjawisko. W pewnym momencie wspólnej podróży Klient stwierdza ,, mam wszystko, dalej mogę iść sam” Klient samodzielnie realizuje swoje cele.

Coaching indywidualny w naszym wydaniu to cykl osobistych spotkań 1 na 1 klienta z coachem, pomagający klientowi w większym stopniu i w uporządkowany, szybszy i sprawniejszy sposób ustalić i realizować ważne cele, z wykorzystaniem pełni aktualnych możliwości.

Coaching skierowany jest do osób które poszukują nowych wyzwań, są u progu zmiany, lub chcą porozmawiać jak poradzić sobie z stresem, pewnością siebie i emocjami, chcą zainicjować własny rozwój, lub otworzyć nowy rozdział w swoim życiu.

Dzięki skupieniu się w procesie coachingu Klient lepiej poznaje siebie i dzieki wspólnej pracy możemy podjąć działania i uruchomić procesy mobilizujące do działania i tworzeniu rozwiązań służących rozwojowi, lub też poradzeniu sobie z konkretnymi problemami i wyzwaniami.

 Pomaga w pełni wykorzystać możliwości i mocne strony klienta.

Jak przebiega coaching indywidualny?


To w dużej mierze zależy od rodzaju wyzwań z którymi przychodzi do nas  Klient.