Dzień otwarty ” Oceania możliwości “

Z wielką radością zapraszamy Was na nasze wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w naszej siedzibie przy ul. Jantarowej 7. Pragniemy zapewnić Wam świetną zabawę i kreatywnie spędzony czas w naszym towarzystwie. Jest to doskonała okazja, aby zapoznać się z naszą ofertą oraz skorzystać z możliwości spotkania naszych specjalistów, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania.

Co Was czeka?

  • Zajęcia dla Dzieci: Przygotowaliśmy szereg atrakcji dla najmłodszych. Nasz zespół animatorów poprowadzi kreatywne warsztaty plastyczne oraz gry i zabawy integracyjne. Dzieci będą miały okazję rozwijać swoje pasje i umiejętności w radosnym i bezpiecznym środowisku.
  • Prezentacja Oferty: Dowiedzcie się więcej o naszych szerokich możliwościach edukacyjnych. Oferujemy różnorodne kursy i szkolenia z zakresu języków obcych, sztuki, muzyki, oraz wielu innych dziedzin. Nasz zespół specjalistów będzie gotowy przedstawić Wam naszą ofertę i doradzić w wyborze najlepszego programu dla Waszych potrzeb.
  • Konsultacje z Ekspertami: Nasi doświadczeni specjaliści będą do Waszej dyspozycji, gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i rozwiać wątpliwości. Bez względu na to, czy jesteście zainteresowani kursami dla dorosłych czy edukacją dla dzieci, chętnie pomożemy Wam znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Gdzie i kiedy?

Data: 1 września

Godzina: 15.00-18.00

Miejsce: ul. Jantarowa 7, Lublin

Zapraszamy Wszystkich – Całe Rodziny!

To wydarzenie jest dla wszystkich, którzy pragną spędzić czas w przyjaznej atmosferze, poznać naszą szkołę i dowiedzieć się, jak możemy Wam pomóc w rozwoju i osiągnięciu Waszych celów. Wpadnijcie razem z dziećmi, bo mamy dla nich również wiele fantastycznych atrakcji!

Nie możemy się doczekać Waszego przybycia i wspólnego spędzenia tego wyjątkowego dnia. Dajcie się porwać magii edukacji i zabawy!

Do zobaczenia na naszym wydarzeniu!

Oceania w Lublinie

Zacznij zajęcia już teraz